judo SKP
Klub Výsledky

Výsledky akcí



01.12.2019: VC Bielsko-Biała

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci101.1255
Ramík VojtěchMladší žáci122.803
Rusňák AdamBenjamínci102.553
Tragan OliverBenjamínci102.1103
Ruprecht MatějBenjamínci93.703

30.11.2019: VC MohelniceII

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci101.754
Jež MartinBenjamínci91.352
Ramík VojtěchMladší žáci121.653
Rusňák AdamBenjamínci101.653
Tragan OliverBenjamínci101.352

30.11.2019: VC Myslowice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Tragan OliverBenjamínci101.1104
Jež MartinBenjamínci93.703

29.11.2019: Ukázky MŠ Lískovec

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci9-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

23.11.2019: Dorostenecká liga IV

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost173.352

23.11.2019: VC Karviná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci121.552
Majdlochová NatálieStarší žáci141.552
Ramík VojtěchMladší žáci121.754
Danková AmálieMladší žáci112.351
Kapsia VáclavDorost152.351
Ochman MatyášDorost173.401
Švrčková DenisaMladší žáci124.201
Kapsia StanislavDorost155.150
Weissman LukášMladší žáci115.301

18.11.2019: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burgenová SáraBenjamínci8-00
Česlar janBenjamínci9-00
Cvik DanielBenjamínci7-00
De Vine ThomasBenjamínci6-00
Felcman FrantišekBenjamínci8-00
Foldyna VojtechBenjamínci6-00
Habinec MaxmilianBenjamínci7-00
Holinová BeataBenjamínci6-00
Hořínek AdamBenjamínci10-00
Klichmanová KláraBenjamínci4-00
Kováčová AndreaBenjamínci5-00
Kubačák DanielBenjamínci7-00
Legerský TonyBenjamínci6-00
Luis HubertBenjamínci7-00
Mandys JakubStarší žáci13-00
Mazur MaxBenjamínci7-00
Němcová DagmarBenjamínci5-00
Němec LeošBenjamínci8-00
Nes van NatalieBenjamínci6-00
Petroš VítStarší žáci13-00
Petruška DavidBenjamínci5-00
Radovesnický DavidBenjamínci9-00
Šimončík JakubBenjamínci6-00
Šmýra KarelBenjamínci10-00
Soročin JosefBenjamínci5-00
Švecová SimonaBenjamínci6-00
Zlý DanielStarší žáci14-00

16.11.2019: Memorial Saši Jurečky

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Pavlas TomášDorost171.953
Ramík VojtěchMladší žáci121.1104
Menšík OndřejStarší žáci132.803
Bortel VojtěchMladší žáci113.251
Pěnkava PetrMladší žáci123.703
Pollák JanMladší žáci123.703
Bortel OndřejStarší žáci145.452
Žídek AdamStarší žáci145.150
Kapsia StanislavDorost157.100
Kapsia VáclavDorost157.100

16.11.2019: Slavnosti bojových umění

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-150
Franek RobinMladší žáci12-150
Hronek VojtěchDorost17-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Švrčková DenisaMladší žáci12-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

16.11.2019: VC Martin

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Rusňák AdamBenjamínci101.1255
Jež MartinBenjamínci92.452
Jančíková MonikaBenjamínci103.552
Tragan OliverBenjamínci103.854
Ruprecht MatějBenjamínci97.553

16.11.2019: VC Mohelnice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci101.754
Kubíček AntonínBenjamínci91.754
Ruprecht MatějBenjamínci91.754
Rusňák AdamBenjamínci101.754
Tragan OliverBenjamínci101.754
Jež MartinBenjamínci95.150

10.11.2019: Olomouc judokamp

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Menšík OndřejStarší žáci13-150

09.11.2019: Mistrovství klubu 6.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davidková LucieBenjamínci51.352
De Vine ThomasBenjamínci61.403
Dedková VanesaBenjamínci81.403
Haffiner SamuelBenjamínci91.352
Honěk JanBenjamínci81.403
Hořínek AdamBenjamínci101.403
Jančíková MonikaBenjamínci101.403
Kaniok OndřejBenjamínci91.403
Kapsia VáclavDorost151.403
Klepáč JakubBenjamínci61.403
Klepáč VáclavMladší žáci111.403
Kohut RichardBenjamínci71.403
Kováč AdamBenjamínci101.403
Křivá KarolínaBenjamínci81.403
Kroča JiříBenjamínci71.403
Kročková EmaBenjamínci51.403
Lajgot DavidBenjamínci51.352
Ledererová ValerieMladší žáci111.403
Lekki OliverBenjamínci81.403
Mandys JakubStarší žáci131.352
Mazur MaxBenjamínci71.352
Nes van NatalieBenjamínci61.352
Ochman AntonínBenjamínci101.454
Ondrušík VaclavBenjamínci71.403
Ramík VojtěchMladší žáci121.454
Ruprecht MatějBenjamínci91.403
Rusňák AdamBenjamínci101.403
Šimončík JakubBenjamínci61.403
Sosnar VojtěchBenjamínci71.403
Stonišová KarolínaBenjamínci81.403
Svozilová AntonieBenjamínci71.352
Tragan OliverBenjamínci101.403
Zboch AdamBenjamínci91.352
Zbochová AnetaBenjamínci71.403
Žídek AdamStarší žáci141.403
Zlý DanielStarší žáci141.352
Blažek MatějBenjamínci72.201
Burgenová SáraBenjamínci82.252
Čaplygin KonstantinBenjamínci72.252
Česlar janBenjamínci92.252
Čížek JonášBenjamínci62.201
Čuda JakubBenjamínci82.252
Cvik DanielBenjamínci72.201
Danková AmálieMladší žáci112.252
Dohnal DominikMladší žáci112.252
Felcman FrantišekBenjamínci82.201
Foldyna VojtechBenjamínci62.252
Franek EduardMladší žáci112.303
Franek RobinMladší žáci122.303
Gajda JanStarší žáci132.252
Gajda VojtěchMladší žáci112.252
Habinec MaxmilianBenjamínci72.252
Janík TomášBenjamínci82.252
Jež MartinBenjamínci92.252
Kanioková AdélaBenjamínci72.252
Karkoška OndřejMladší žáci112.252
Karkošková LadaBenjamínci92.201
Klichmanová KláraBenjamínci42.201
Klimánek TomášBenjamínci92.252
Kubačák FrantišekBenjamínci92.252
Kurka VilémMladší žáci112.252
Labudová MarianaBenjamínci82.252
Luis HubertBenjamínci72.252
Matzner PavelBenjamínci102.201
Motal TomášBenjamínci62.252
Němec LeošBenjamínci82.201
Ochman KryštofBenjamínci82.252
Ochman MatyášDorost172.252
Ochman ŠimonStarší žáci132.252
Petroš VítStarší žáci132.252
Pištěk JanBenjamínci82.252
Řezníčková EmaBenjamínci2.201
Šmýra KarelBenjamínci102.252
Stonišová DominikaBenjamínci52.252
Sváček VojtěchBenjamínci92.252
Švrčková DenisaMladší žáci122.252
Typovský KryštofBenjamínci62.252
Vala AlexBenjamínci62.201
Baran MatyášBenjamínci83.100
Bártková JolanaBenjamínci103.100
Běčáková NatalieMladší žáci123.151
Březinová KarlaBenjamínci53.100
Davídková AdélaMladší žáci123.100
Dobešová LucieBenjamínci93.100
Foldyna OndřejBenjamínci93.100
Foldynová KarolínaBenjamínci93.151
Frolo DominikBenjamínci83.100
Gurníková AmálieBenjamínci63.100
Hlisnikovský OndřejBenjamínci73.151
Holinová BeataBenjamínci63.100
Hoňková SáraBenjamínci103.100
Hrtoňova TerezaBenjamínci93.151
Jandek JakubStarší žáci133.151
Jurečková VendulaStarší žáci143.151
Kaniok TomášBenjamínci93.151
Kapsia StanislavDorost153.151
Kochová KateřinaBenjamínci103.151
Kohut OliverBenjamínci103.151
Kováčová AndreaBenjamínci53.100
Kubačák DanielBenjamínci73.100
Kubíček AntonínBenjamínci93.151
Kujevský ŠtěpánBenjamínci63.151
Labuda BořekBenjamínci73.151
Legerský TonyBenjamínci63.100
Motal JiříBenjamínci83.100
Možíšová BarboraStarší žáci143.100
Němcová DagmarBenjamínci53.100
Ochman VojtěchStarší žáci133.100
Papřok DanielBenjamínci93.100
Pastor AntonínBenjamínci83.151
Pastorek JiříBenjamínci103.100
Patáčik LadislavBenjamínci83.151
Patáčik ZdeněkBenjamínci93.151
Pěnkava PetrMladší žáci123.151
Pešek OndřejBenjamínci53.100
Petruška DavidBenjamínci53.100
Radovesnický DavidBenjamínci93.151
Rangel JanBenjamínci93.151
Řezníček ŠimonBenjamínci93.100
Serafín RichardMladší žáci113.151
Ševčík VojtěchStarší žáci133.151
Škarabellová KarolínaBenjamínci103.100
Soročin JosefBenjamínci53.151
Španihel AntonínBenjamínci103.151
Stonišová MarikaBenjamínci73.100
Strachotta PetrBenjamínci83.151
Stypková TerezaBenjamínci53.151
Švecová SimonaBenjamínci63.100
Tomanová IzabelaBenjamínci73.100
Tomanová NicolBenjamínci93.151
Typovská AnetaStarší žáci133.100
Urbánek JakubBenjamínci83.100
Vaculík JiříBenjamínci83.100
Vaňěk MartinBenjamínci73.151
Vašut JanBenjamínci103.151
Velčovský JanBenjamínci103.151
Vlk JindřichMladší žáci123.151
Vojkovská KláraBenjamínci93.151
Vykoupil JanBenjamínci83.100
Weissman LukášMladší žáci113.100
Žálková MagdalénaStarší žáci133.151

09.11.2019: Mistrovství klubu 6.kolo asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Franek RobinMladší žáci12-150
Gregušová SimonaJunioři18-150
Kalenská BarboraDorost15-450
Kapsia StanislavDorost15-150
Kapsia VáclavDorost15-150
Kisza KamilJunioři18-150
Kočí IvetaDorost15-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Ochman MatyášDorost17-150
Ochman ŠimonStarší žáci13-150
Ochman VojtěchStarší žáci13-150
Ramík VojtěchMladší žáci12-150
Zicho AlešDorost15-150
Žídek AdamStarší žáci14-150

09.11.2019: Mistrovství klubu 6.kolo asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-100
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Jančíková MonikaBenjamínci10-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Kochová KateřinaBenjamínci10-100
Ochman AntonínBenjamínci10-100
Ochman KryštofBenjamínci8-100
Ruprecht MatějBenjamínci9-100

07.11.2019: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Biolek JonášMladší žáci12-00
Gottwald MarekBenjamínci10-00
Kohut RichardBenjamínci7-00
Stachovič MaxBenjamínci7-00
Adámková RozárieBenjamínci7-00
Baran MatyášBenjamínci8-00
Blažek MatějBenjamínci7-00
Březinová KarlaBenjamínci5-00
Bůžková ElsaBenjamínci7-00
Čížek JonášBenjamínci6-00
Davídková LucieBenjamínci5-00
Foldyna OndřejBenjamínci9-00
Foldynová KarolínaBenjamínci9-00
Glombica OndřejBenjamínci8-00
Gurníková AmálieBenjamínci6-00
Haffiner SamuelBenjamínci9-00
Hruštinec DanielBenjamínci8-00
Huječková BarboraBenjamínci7-00
Kolečkář EduardBenjamínci5-00
Kožuch TeodorBenjamínci5-00
Kožuch TobiášBenjamínci5-00
Kročková EmaBenjamínci5-00
Labudová MarianaBenjamínci8-00
Lajgot DavidBenjamínci5-00
Motal JiříBenjamínci8-00
Motal TomášBenjamínci6-00
Nytra VáclavBenjamínci7-00
Pešek OndřejBenjamínci5-00
Radovesnický AdamBenjamínci9-00
Serafín RichardMladší žáci11-00
Sosnar VojtěchBenjamínci7-00
Španihel AntonínBenjamínci10-00
Šťastný ŠimonBenjamínci6-00
Stonišová DenisaBenjamínci5-00
Stypková TerezaBenjamínci5-00
Svozilová AntonieBenjamínci7-00
Tragan KvídoBenjamínci4-00
Vala AlexBenjamínci6-00
Vašinka ViktorBenjamínci6-00
Vraňák MilošBenjamínci8-00
Vykoupil JanBenjamínci8-00
Vykoupilová BáraBenjamínci9-00

03.11.2019: MT Bytom

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost155.452

02.11.2019: MČR Dorost Brno

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíček LuděkDorost173.752
Hronek VojtěchDorost176.301
Kočí IvetaDorost157.502
Kalenská BarboraDorost159.50
Majdlochová NatálieStarší žáci149.50
Možíšová BarboraStarší žáci149.50

02.11.2019: MČR Družstva Brno

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost151.651
Majdlochová NatálieStarší žáci145.150
Jandek JakubStarší žáci139.40
Menšík OndřejStarší žáci139.40

26.10.2019: KP Benjamínků Ostrava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci101.552
Kubíček AntonínBenjamínci91.1403
Lekki OliverBenjamínci81.1255
Ochman AntonínBenjamínci101.653
Rusňák AdamBenjamínci101.1255
Tragan OliverBenjamínci101.1604
Kohut OliverBenjamínci102.954
Rangel JanBenjamínci92.902
Janík TomášBenjamínci83.251
Jež MartinBenjamínci93.752
Klepáč VáclavMladší žáci113.251
Matzner PavelBenjamínci103.352
Ochman KryštofBenjamínci83.953
Pastorek JiříBenjamínci103.401
Pištěk JanBenjamínci83.150
Schenková MarieBenjamínci83.552
Vaculík JiříBenjamínci83.251
Vančurová EvelínaBenjamínci93.150
Zbochová AnetaBenjamínci73.401
Hoňková SáraBenjamínci104.201
Škarabellová KarolínaBenjamínci105.100
Stonišová KarolínaBenjamínci85.301
Křivá KarolínaBenjamínci87.100
Sobková BáraBenjamínci87.100
Svoboda TomášBenjamínci87.100
Řezníček ŠimonBenjamínci99.50

20.10.2019: PČR starší žáci

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Majdlochová NatálieStarší žáci142.902
Demeterová AdélaStarší žáci145.351
Siuda AdamStarší žáci145.753
Bortel OndřejStarší žáci147.502
Jurečková VendulaStarší žáci147.100
Menšík OndřejStarší žáci137.301
Tararíková KarolínaStarší žáci137.100
Možíšová BarboraStarší žáci149.50
Žídek AdamStarší žáci149.50

19.10.2019: MC Karviná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci91.352
Tragan OliverBenjamínci101.403
Lekki OliverBenjamínci82.201
Rangel JanBenjamínci92.252
Řezníček ŠimonBenjamínci92.201
Kochová KateřinaBenjamínci103.100

19.10.2019: PČR mladší žáci

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci127.502
Ramík VojtěchMladší žáci127.703
Švrčková DenisaMladší žáci127.100
Bortel VojtěchMladší žáci119.50
Ledererová ValerieMladší žáci119.50
Pollák JanMladší žáci129.452

13.10.2019: MT Sosnowiecz

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kapsia VáclavDorost151.552
Menšík OndřejStarší žáci131.552
Kapsia StanislavDorost152.250

12.10.2019: Mistrovství klubu 4.kolo asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Franek RobinMladší žáci12-150
Gregušová SimonaJunioři18-150
Hronek VojtěchDorost17-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kapsia StanislavDorost15-150
Kapsia VáclavDorost15-150
Kisza KamilJunioři18-150
Kočí IvetaDorost15-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Ochman MatyášDorost17-150
Ochman ŠimonStarší žáci13-150
Ochman VojtěchStarší žáci13-150
Pavlas TomášDorost17-150
Žídek AdamStarší žáci14-150

12.10.2019: Mistrovství klubu 5.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Dobešová LucieBenjamínci91.403
Jež MartinBenjamínci91.403
Kaniok OndřejBenjamínci91.403
Kováč AdamBenjamínci101.352
Křivá KarolínaBenjamínci81.403
Ledererová ValerieMladší žáci111.403
Menšík OndřejStarší žáci131.352
Možíšová BarboraStarší žáci141.352
Ochman AntonínBenjamínci101.352
Ochman ŠimonStarší žáci131.403
Ondrušík VaclavBenjamínci71.403
Patáčik ZdeněkBenjamínci91.403
Pištěk JanBenjamínci81.403
Ramík VojtěchMladší žáci121.403
Ruprecht MatějBenjamínci91.403
Rusňák AdamBenjamínci101.352
Schenková MarieBenjamínci81.403
Sobková BáraBenjamínci81.352
Strachotta PetrBenjamínci81.403
Švrčková DenisaMladší žáci121.352
Tragan OliverBenjamínci101.403
Typovská AnetaStarší žáci131.352
Typovský KryštofBenjamínci61.352
Zbochová AnetaBenjamínci71.352
Bařinová AliceBenjamínci92.252
Bártková JolanaBenjamínci102.201
Chovanec JakubBenjamínci102.201
Franek EduardMladší žáci112.252
Gottwald MarekBenjamínci102.201
Jančíková MonikaBenjamínci102.252
Janík TomášBenjamínci82.252
Kanioková AdélaBenjamínci72.252
Kapsia StanislavDorost152.201
Klepáč JakubBenjamínci62.252
Klepáč VáclavMladší žáci112.201
Kohut RichardBenjamínci72.252
Kornel OndřejBenjamínci82.201
Kubíček AntonínBenjamínci92.252
Lekki OliverBenjamínci82.201
Matzner PavelBenjamínci102.252
Ochman MatyášDorost172.201
Rangel JanBenjamínci92.252
Ševčík VojtěchStarší žáci132.201
Škarabellová KarolínaBenjamínci102.252
Svoboda TomášBenjamínci82.201
Tomanová NicolBenjamínci92.252
Typovská JuditaBenjamínci102.252
Vaculík JiříBenjamínci82.201
Vykoupil JanBenjamínci82.252
Žálková MagdalénaStarší žáci132.201
Biolek JonášMladší žáci123.151
Davídková AdélaMladší žáci123.100
Dohnal DominikMladší žáci113.100
Frolo DominikBenjamínci83.151
Honěk JanBenjamínci83.100
Hoňková SáraBenjamínci103.100
Horák TomášBenjamínci73.100
Hrtoňova TerezaBenjamínci93.100
Ivančevič NikolinaBenjamínci83.100
Jurečková VendulaStarší žáci143.100
Kapsia VáclavDorost153.100
Klimánek TomášBenjamínci93.151
Kochová KateřinaBenjamínci103.151
Kohut OliverBenjamínci103.151
Křivý PavelMladší žáci113.151
Kroča JiříBenjamínci73.151
Kubačák FrantišekBenjamínci93.151
Kujevský ŠtěpánBenjamínci63.151
Kurka VilémMladší žáci113.151
Labuda BořekBenjamínci73.151
Ochman KryštofBenjamínci83.151
Ochman VojtěchStarší žáci133.100
Ovčačík HynekBenjamínci93.100
Papřok DanielBenjamínci93.100
Pastorek JiříBenjamínci103.100
Patáčik LadislavBenjamínci83.100
Pěnkava PetrMladší žáci123.202
Řezníček ŠimonBenjamínci93.202
Řezníčková EmaBenjamínci3.100
Šimík ZdeněkMladší žáci113.100
Stachovič MaxBenjamínci73.100
Stolinová JulieBenjamínci103.100
Stonišová KarolínaBenjamínci83.151
Stonišová MarikaBenjamínci73.202
Tomanová IzabelaBenjamínci73.100
Vančurová EvelínaBenjamínci93.151
Velčovský JanBenjamínci103.151
Weissman LukášMladší žáci113.151
Zboch AdamBenjamínci93.100

12.10.2019: Mistrovství klubu 5.kolo asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-100
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Franek RobinMladší žáci12-100
Jančíková MonikaBenjamínci10-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Kochová KateřinaBenjamínci10-100
Ramík VojtěchMladší žáci12-100
Ramíková AndreaBenjamínci10-100
Ruprecht MatějBenjamínci9-100

06.10.2019: MČR družstev starší žákyně

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Majdlochová NatálieStarší žáci142.902

06.10.2019: Mistrovství ČR juniorů

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Gregušová SimonaJunioři182.350
Kubíčková KarolínaJunioři185.351
Kisza KamilJunioři187.351

06.10.2019: MT Wolbram

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci101.855
Rusňák AdamBenjamínci102.553

05.10.2019: Grand Prix Povážská Bystrica

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Menšík OndřejStarší žáci131.1604
Rusňák AdamBenjamínci101.1255
Jančíková MonikaBenjamínci102.452
Kubíček AntonínBenjamínci92.652
Jež MartinBenjamínci93.401
Kubíček LuděkDorost173.752
Kapsia VáclavDorost155.351
Kapsia StanislavDorost157.100

29.09.2019: Dorostenecká liga Čáslav

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost172.250
Kubíček LuděkDorost172.755

28.09.2019: MT Žilina

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Pavlas TomášDorost172.553
Kapsia StanislavDorost154.201
Kapsia VáclavDorost154.201

28.09.2019: Ukázky ZŠ Nová Ves

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci9-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

27.09.2019: Judo Camp Raškovice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártková JolanaBenjamínci10-300
Bužek OskarBenjamínci10-300
Bůžková ElsaBenjamínci7-300
Danková AmálieMladší žáci11-300
Davídková AdélaMladší žáci12-300
Foldyna OndřejBenjamínci9-300
Foldynová KarolínaBenjamínci9-300
Franek EduardMladší žáci11-300
Franek RobinMladší žáci12-300
Frolo DominikBenjamínci8-300
Gregušová SimonaJunioři18-300
Gřes VáclavBenjamínci10-300
Gřes VáclavBenjamínci10-300
Haffiner SamuelBenjamínci9-300
Hlisnikovský OndřejBenjamínci7-300
Hronek VojtěchDorost17-300
Hrtoňova TerezaBenjamínci9-300
Ivančevič NikolinaBenjamínci8-300
Jančíková MonikaBenjamínci10-300
Jandek JakubStarší žáci13-300
Janulek LukášDospělí23-300
Jež MartinBenjamínci9-300
Jurečková VendulaStarší žáci14-300
Kaniok OndřejBenjamínci9-300
Kaniok TomášBenjamínci9-300
Kanioková AdélaBenjamínci7-300
Kapsia StanislavDorost15-300
Kapsia VáclavDorost15-300
Karkoška OndřejMladší žáci11-300
Karkošková LadaBenjamínci9-300
Kisza KamilJunioři18-300
Klepáč VáclavMladší žáci11-300
Kočí IvetaDorost15-300
Kohut OliverBenjamínci10-300
Kornel OndřejBenjamínci8-300
Křivá KarolínaBenjamínci8-300
Křivý PavelMladší žáci11-300
Kubíček AntonínBenjamínci9-300
Kubíček LuděkDorost17-300
Kubíčková EliškaDorost16-300
Kubíčková KarolínaJunioři18-300
Kujevský ŠtěpánBenjamínci6-300
Kurka VilémMladší žáci11-300
Ledererová ValerieMladší žáci11-300
Menšík OndřejStarší žáci13-300
Možíšová BarboraStarší žáci14-300
Ochman AntonínBenjamínci10-300
Patáčik LadislavBenjamínci8-300
Patáčik ZdeněkBenjamínci9-300
Pavlas TomášDorost17-300
Pěnkava PetrMladší žáci12-300
Pištěk JanBenjamínci8-300
Ramík VojtěchMladší žáci12-300
Ramíková AndreaBenjamínci10-300
Ruprecht MatějBenjamínci9-300
Ruprechtová IzabelaBenjamínci7-300
Škarabellová KarolínaBenjamínci10-300
Sosnar VojtěchBenjamínci7-300
Stolinová JulieBenjamínci10-300
Stonišová DominikaBenjamínci5-300
Stonišová KarolínaBenjamínci8-300
Stonišová MarikaBenjamínci7-300
Strachotta PetrBenjamínci8-300
Švrčková DenisaMladší žáci12-300
Tragan OliverBenjamínci10-300
Vala AlexBenjamínci6-300
Vančurová EvelínaBenjamínci9-300
Vlk JindřichMladší žáci12-300
Vykoupil JanBenjamínci8-300
Vykoupilová BáraBenjamínci9-300
Weissman LukášMladší žáci11-300
Žálková MagdalénaStarší žáci13-300
Žídek AdamStarší žáci14-300

27.09.2019: Judo Camp Raškovice AR

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci10-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Rakova AndreaBenjamínci9-100
Ramík VojtěchMladší žáci12-100
Ruprecht MatějBenjamínci9-100

26.09.2019: Ukázky MŠ Dobrá

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

25.09.2019: Ukázky Raškovice ZŠ

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártková JolanaBenjamínci10-150
Danková AmálieMladší žáci11-150
Jančíková MonikaBenjamínci10-150
Pištěk JanBenjamínci8-150
Ramík VojtěchMladší žáci12-150
Ramíková AndreaBenjamínci10-150
Rangel JanBenjamínci9-150
Řezníček ŠimonBenjamínci9-150
Ruprecht MatějBenjamínci9-150
Rusňák AdamBenjamínci10-150

24.09.2019: Ukázky den Nošovic

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci12-150
Franek RobinMladší žáci12-150
Hronek VojtěchDorost17-150
Jež MartinBenjamínci9-150
Jurečková VendulaStarší žáci14-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

21.09.2019: VC Ostrava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci101.1104
Jež MartinBenjamínci91.552
Kubíček AntonínBenjamínci91.953
Kubíček LuděkDorost171.754
Rusňák AdamBenjamínci101.754
Siuda AdamStarší žáci141.653
Bortel OndřejStarší žáci142.652
Bortel VojtěchMladší žáci112.250
Davídková AdélaMladší žáci122.351
Klepáč VáclavMladší žáci112.250
Ruprecht MatějBenjamínci92.803
Tragan OliverBenjamínci102.954
Žálková MagdalénaStarší žáci132.250
Žídek AdamStarší žáci142.452
Lekki OliverBenjamínci83.251
Pollák JanMladší žáci123.752
Ramík VojtěchMladší žáci123.703
Švrčková DenisaMladší žáci123.150
Pěnkava PetrMladší žáci127.251

15.09.2019: ČESKÝ POHÁR BRNO

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jandek JakubStarší žáci13-40
Jurečková VendulaStarší žáci14-40
Kapsia StanislavDorost15-40
Kisza KamilJunioři18-40
Kočí IvetaDorost15-40
Kubíček LuděkDorost17-40
Majdlochová NatálieStarší žáci14-40
Menšík OndřejStarší žáci13-40
Možíšová BarboraStarší žáci14-40
Pavlas TomášDorost17-40
Ramík VojtěchMladší žáci12-40
Kalenská BarboraDorost152.452
Tararíková KarolínaStarší žáci134.100
Hronek VojtěchDorost175.301
Siuda AdamStarší žáci145.754
Davídková AdélaMladší žáci127.251
Kubíčková KarolínaJunioři187.251

14.09.2019: Ukázky Opálená

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci9-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Ramík VojtěchMladší žáci12-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

11.09.2019: Ukázky ZŠ Dobrá

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-150
Jež MartinBenjamínci9-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Majdlochová NatálieStarší žáci14-150
Ramík VojtěchMladší žáci12-150
Tragan OliverBenjamínci10-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

10.09.2019: Ukázky FM

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost17-150
Jež MartinBenjamínci9-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150

07.09.2019: Tujnaj Olympijských nadějí

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Weissman LukášMladší žáci11-40
Davídková AdélaMladší žáci121.301
Jančíková MonikaBenjamínci101.855
Kalenská BarboraDorost151.352
Kubíček LuděkDorost171.855
Menšík OndřejStarší žáci131.352
Rusňák AdamBenjamínci101.454
Bortel VojtěchMladší žáci112.201
Dobešová LucieBenjamínci92.201
Kornel OndřejBenjamínci82.252
Majdlochová NatálieStarší žáci142.553
Ramík VojtěchMladší žáci122.654
Ruprecht MatějBenjamínci92.654
Siuda AdamStarší žáci142.654
Švrčková DenisaMladší žáci122.150
Tragan OliverBenjamínci102.803
Žídek AdamStarší žáci142.654
Čuda JakubBenjamínci83.251
Dohnal DominikMladší žáci113.151
Jež MartinBenjamínci93.253
Kapsia VáclavDorost153.100
Kochová KateřinaBenjamínci103.100
Kubíček AntonínBenjamínci93.703
Ledererová ValerieMladší žáci113.151
Lekki OliverBenjamínci83.151
Pavlas TomášDorost173.352
Pištěk JanBenjamínci83.100
Svoboda TomášBenjamínci83.151
Žálková MagdalénaStarší žáci133.151
Typovská AnetaStarší žáci134.30
Bortel OndřejStarší žáci145.452
Klepáč VáclavMladší žáci115.201
Kohut OliverBenjamínci105.201
Kurka VilémMladší žáci115.100
Pollák JanMladší žáci125.201
Rangel JanBenjamínci95.30
Šimík ZdeněkMladší žáci115.30
Vojkovská KláraBenjamínci95.201
Franek RobinMladší žáci127.40
Kapsia StanislavDorost157.40
Kováč AdamBenjamínci107.40
Ševčík VojtěchStarší žáci137.141
Sobková BáraBenjamínci87.40
Vaculík JiříBenjamínci87.40

07.09.2019: Turnaj olympijských nadějí rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Ramík VojtěchMladší žáci12-100
Ruprecht MatějBenjamínci9-100

07.09.2019: Ukázky Velká Doberská

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci12-150
Franek RobinMladší žáci12-150
Hronek VojtěchDorost17-150
Jančíková MonikaBenjamínci10-150
Jež MartinBenjamínci9-150
Jurečková VendulaStarší žáci14-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kapsia StanislavDorost15-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Ramík VojtěchMladší žáci12-150
Rusňák AdamBenjamínci10-150
Siuda AdamStarší žáci14-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

01.09.2019: Trenink Skalice 12

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci12-50
Hronek VojtěchDorost17-50
Jež MartinBenjamínci9-50
Jurečková VendulaStarší žáci14-50
Kalenská BarboraDorost15-50
Kapsia StanislavDorost15-50
Kapsia VáclavDorost15-50
Kisza KamilJunioři18-50
Klepáč VáclavMladší žáci11-50
Kočí IvetaDorost15-50
Kubíček LuděkDorost17-50
Kubíčková EliškaDorost16-50
Kubíčková KarolínaJunioři18-50
Menšík OndřejStarší žáci13-50
Ondrušík VaclavBenjamínci7-50
Pavlas TomášDorost17-50
Ramík VojtěchMladší žáci12-50
Ruprecht MatějBenjamínci9-50
Typovská AnetaStarší žáci13-50
Typovská JuditaBenjamínci10-50
Weissman LukášMladší žáci11-50
Žídek AdamStarší žáci14-50

31.08.2019: Ukázky Hukvaldy

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci12-150
Franek RobinMladší žáci12-150
Hronek VojtěchDorost17-150
Jež MartinBenjamínci9-150
Jurečková VendulaStarší žáci14-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kapsia StanislavDorost15-150
Kapsia VáclavDorost15-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

23.08.2019: Judo Camp Raškovice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártková JolanaBenjamínci10-300
Březina MatějBenjamínci6-300
Čaplygin KonstantinBenjamínci7-300
Davídková AdélaMladší žáci12-300
Dohnal DominikMladší žáci11-300
Franek RobinMladší žáci12-300
Gregušová SimonaJunioři18-300
Grejták KristiánMladší žáci11-300
Hronek VojtěchDorost17-300
Hrtoňova TerezaBenjamínci9-300
Jančíková MonikaBenjamínci10-300
Jandek JakubStarší žáci13-300
Jež MartinBenjamínci9-300
Jurečková VendulaStarší žáci14-300
Kalenská BarboraDorost15-300
Kaniok TomášBenjamínci9-300
Kaniok TomášBenjamínci9-300
Kanioková AdélaBenjamínci7-300
Kapsia StanislavDorost15-300
Kapsia VáclavDorost15-300
Kisza KamilJunioři18-300
Klepáč JakubBenjamínci6-300
Klepáč VáclavMladší žáci11-300
Kočí IvetaDorost15-300
Kubíček AntonínBenjamínci9-300
Kubíček LuděkDorost17-300
Kubíčková EliškaDorost16-300
Kubíčková KarolínaJunioři18-300
Kurka VilémMladší žáci11-300
Ledererová ValerieMladší žáci11-300
Lekki OliverBenjamínci8-300
Matzner PavelBenjamínci10-300
Menšík OndřejStarší žáci13-300
Možíšová BarboraStarší žáci14-300
Papřok DanielBenjamínci9-300
Pastorek JiříBenjamínci10-300
Pavlas TomášDorost17-300
Pěnkava PetrMladší žáci12-300
Pešek OndřejBenjamínci5-300
Pištěk JanBenjamínci8-300
Ramík VojtěchMladší žáci12-300
Řezníček ŠimonBenjamínci9-300
Řezníčková EmaBenjamínci-300
Ruprecht MatějBenjamínci9-300
Ruprechtová IzabelaBenjamínci7-300
Rusínek VojtěchMladší žáci11-300
Rusňák AdamBenjamínci10-300
Schenková MarieBenjamínci8-300
Ševčík VojtěchStarší žáci13-300
Švrčková DenisaMladší žáci12-300
Vlk JindřichMladší žáci12-300
Weissman LukášMladší žáci11-300

23.08.2019: Judo Camp Raškovice AR

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Dohnal DominikMladší žáci11-150
Jež MartinBenjamínci9-150
Ruprecht MatějBenjamínci9-150

15.08.2019: Trenink Skalice 11

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost17-50
Jež MartinBenjamínci9-50
Kapsia StanislavDorost15-50
Kapsia VáclavDorost15-50
Kočí IvetaDorost15-50
Kubíček LuděkDorost17-50
Kubíčková EliškaDorost16-50
Kubíčková KarolínaJunioři18-50
Menšík OndřejStarší žáci13-50
Ondrušík VaclavBenjamínci7-50
Ramík VojtěchMladší žáci12-50
Typovská AnetaStarší žáci13-50
Typovská JuditaBenjamínci10-50
Weissman LukášMladší žáci11-50

08.08.2019: Trenink Skalice 10

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost17-50
Jež MartinBenjamínci9-50
Kubíček LuděkDorost17-50
Kubíčková EliškaDorost16-50
Kubíčková KarolínaJunioři18-50
Menšík OndřejStarší žáci13-50
Ondrušík VaclavBenjamínci7-50
Ramík VojtěchMladší žáci12-50
Typovská AnetaStarší žáci13-50
Typovská JuditaBenjamínci10-50
Weissman LukášMladší žáci11-50

01.08.2019: Trenink Skalice 9

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost17-50
Jež MartinBenjamínci9-50
Kapsia StanislavDorost15-50
Kapsia VáclavDorost15-50
Kočí IvetaDorost15-50
Kohut OliverBenjamínci10-50
Kubíček LuděkDorost17-50
Kubíčková EliškaDorost16-50
Kubíčková KarolínaJunioři18-50
Menšík OndřejStarší žáci13-50
Ondrušík VaclavBenjamínci7-50
Ramík VojtěchMladší žáci12-50
Weissman LukášMladší žáci11-50

26.07.2019: VT Nymburk

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost15-250

26.07.2019: VT Teplice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Siuda AdamStarší žáci14-250

10.07.2019: LT Dolní Lomná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bortel OndřejStarší žáci14-500
Bortel VojtěchMladší žáci11-500
Čuda JakubBenjamínci8-500
Davídková AdélaMladší žáci12-500
Dobešová LucieBenjamínci9-500
Franek RobinMladší žáci12-500
Gregušová SimonaJunioři18-500
Grejták KristiánMladší žáci11-500
Gyudincová AdélaBenjamínci9-500
Honěk JanBenjamínci8-500
Hoňková SáraBenjamínci10-500
Hronek VojtěchDorost17-500
Jež MartinBenjamínci9-500
Juřicová GabrielaBenjamínci8-500
Juřicová NatalieBenjamínci9-500
Kalenská BarboraDorost15-500
Kaniok OndřejBenjamínci9-500
Kaniok TomášBenjamínci9-500
Kapsia StanislavDorost15-500
Kapsia VáclavDorost15-500
Karkoška OndřejMladší žáci11-500
Karkošková LadaBenjamínci9-500
Kisza KamilJunioři18-500
Kochová KateřinaBenjamínci10-500
Kočí IvetaDorost15-500
Kohut OliverBenjamínci10-500
Koloušek FilipDorost17-500
Koloušek JakubStarší žáci13-500
Křivá KarolínaBenjamínci8-500
Křivý PavelMladší žáci11-500
Kubíček AntonínBenjamínci9-500
Kubíček LuděkDorost17-500
Kubíčková EliškaDorost16-500
Kubíčková KarolínaJunioři18-500
Lekki OliverBenjamínci8-500
Menšík OndřejStarší žáci13-500
Navrátil TiborBenjamínci7-500
Navrátil ViktorBenjamínci8-500
Ochman AntonínBenjamínci10-500
Ochman KryštofBenjamínci8-500
Peterek DanielBenjamínci10-500
Ramík VojtěchMladší žáci12-500
Ramíková AndreaBenjamínci10-500
Rangel JanBenjamínci9-500
Ruprecht MatějBenjamínci9-500
Ruprechtová IzabelaBenjamínci7-500
Siuda AdamStarší žáci14-500
Stolínová AlžbětaBenjamínci8-500
Stolinová JulieBenjamínci10-500
Švrčková DenisaMladší žáci12-500
Tragan OliverBenjamínci10-500
Typovská AnetaStarší žáci13-500
Typovská JuditaBenjamínci10-500
Typovský KryštofBenjamínci6-500
Velčovský JanBenjamínci10-500
Weissman LukášMladší žáci11-500
Žálková MagdalénaStarší žáci13-500
Žídek AdamStarší žáci14-500

10.07.2019: LT Dolní Lomná rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci9-250
Kapsia StanislavDorost15-250
Kohut OliverBenjamínci10-250
Ochman KryštofBenjamínci8-250
Ochman MatyášDorost17-250
Ruprecht MatějBenjamínci9-250

29.06.2019: Olympiada mládeže

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Možíšová BarboraStarší žáci141.1403
Siuda AdamStarší žáci141.1001

23.06.2019: Ukázky den Raškovic

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-150
Hronek VojtěchDorost17-150
Jančíková MonikaBenjamínci10-150
Jež MartinBenjamínci9-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Navrátil TiborBenjamínci7-150
Ramík VojtěchMladší žáci12-150
Ramíková AndreaBenjamínci10-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

23.06.2019: Ukázky Studénka

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost17-150
Jež MartinBenjamínci9-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150

17.06.2019: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bařina OndřejBenjamínci10-00
Kaniok OndřejBenjamínci9-00

09.06.2019: MC Závišice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci91.352
Kubíček AntonínBenjamínci91.352
Tragan OliverBenjamínci102.201

02.06.2019: Trenink Skalice 8

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost15-50
Kapsia StanislavDorost15-50
Kapsia VáclavDorost15-50
Kubíček AntonínBenjamínci9-50
Kubíček LuděkDorost17-50

01.06.2019: Dorostenecká liga Čáslav

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíček LuděkDorost175.605

01.06.2019: Mistrovství klubu 4.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bařina OndřejBenjamínci101.403
Bártková JolanaBenjamínci101.403
Dedková VanesaBenjamínci81.403
Dobešová LucieBenjamínci91.403
Grejták KristiánMladší žáci111.403
Ivančevič NikolinaBenjamínci81.352
Jež MartinBenjamínci91.403
Juřicová ViktorieBenjamínci71.403
Klimánek TomášBenjamínci91.403
Křivý PavelMladší žáci111.352
Labuda BořekBenjamínci71.403
Labudová MarikaBenjamínci91.403
Ledererová ValerieMladší žáci111.352
Možíšová BarboraStarší žáci141.403
Ochman AntonínBenjamínci101.352
Patáčik ZdeněkBenjamínci91.403
Pavlas TomášDorost171.403
Ramík VojtěchMladší žáci121.352
Rusňák AdamBenjamínci101.403
Ševčík VojtěchStarší žáci131.403
Siuda AdamStarší žáci141.301
Stonišová KarolínaBenjamínci81.403
Tragan OliverBenjamínci101.403
Žálková MagdalénaStarší žáci131.403
Zbochová AnetaBenjamínci71.403
Bernatíková NelaBenjamínci92.252
Čaplygin KonstantinBenjamínci72.252
Danková AmálieMladší žáci112.401
Davídková AdélaMladší žáci122.201
Dohnal DominikMladší žáci112.201
Franek EduardMladší žáci112.201
Gyudincová AdélaBenjamínci92.252
Jančíková MonikaBenjamínci102.252
Karkoška OndřejMladší žáci112.252
Klepáč VáclavMladší žáci112.252
Křivá KarolínaBenjamínci82.252
Lekki OliverBenjamínci82.252
Ochman MatyášDorost172.201
Ochman ŠimonStarší žáci132.252
Ochman VojtěchStarší žáci132.150
Patáčik LadislavBenjamínci82.252
Řezníček ŠimonBenjamínci92.252
Schenková MarieBenjamínci82.252
Šimík ZdeněkMladší žáci112.252
Škarabellová KarolínaBenjamínci102.252
Stolinová JulieBenjamínci102.252
Stonišová MarikaBenjamínci72.252
Švrčková DenisaMladší žáci122.201
Tararíková SofieBenjamínci82.252
Vaculík JiříBenjamínci82.252
Velčovský JanBenjamínci102.252
Weissman LukášMladší žáci112.252
Bernatík TadeášMladší žáci113.100
Čermák VítMladší žáci123.151
Davidková LucieBenjamínci53.100
Frolo DominikBenjamínci83.100
Honěk JanBenjamínci83.100
Horák TomášBenjamínci73.151
Hrtoňova TerezaBenjamínci93.151
Janík TomášBenjamínci83.151
Jurečková VendulaStarší žáci143.151
Juřicová GabrielaBenjamínci83.151
Kaniok OndřejBenjamínci93.100
Kaniok TomášBenjamínci93.151
Kanioková AdélaBenjamínci73.100
Kapsia VáclavDorost153.151
Karkošková LadaBenjamínci93.100
Klepáč JakubBenjamínci63.151
Kochová KateřinaBenjamínci103.100
Kohut OliverBenjamínci103.151
Kubačák FrantišekBenjamínci93.151
Kubíček AntonínBenjamínci93.151
Kujevský FrantišekBenjamínci93.100
Kurka VilémMladší žáci113.100
Matzner PavelBenjamínci103.151
Menšík OndřejStarší žáci133.151
Ochman KryštofBenjamínci83.100
Papřok DanielBenjamínci93.151
Pastorová BarboraMladší žáci123.100
Pěnkava PetrMladší žáci123.100
Ramíková AndreaBenjamínci103.151
Rangel JanBenjamínci93.100
Řezníčková EmaBenjamínci3.100
Rusínek VojtěchMladší žáci113.100
Sobková BáraBenjamínci83.100
Stolínová AlžbětaBenjamínci83.151
Strachotta PetrBenjamínci83.151
Svoboda TomášBenjamínci83.151
Tomanová IzabelaBenjamínci73.151
Tomanová NicolBenjamínci93.100
Typovská AnetaStarší žáci133.100
Vašut JanBenjamínci103.151
Vlk JindřichMladší žáci123.100
Vojkovská KláraBenjamínci93.100
Zboch AdamBenjamínci93.151

01.06.2019: Mistrovství klubu 4.kolo asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Franek RobinMladší žáci12-150
Gregušová SimonaJunioři18-150
Hronek VojtěchDorost17-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kapsia StanislavDorost15-150
Kapsia VáclavDorost15-150
Kisza KamilJunioři18-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Menšík OndřejStarší žáci13-150
Mitura LukasJunioři18-150
Pavlas TomášDorost17-150
Siuda AdamStarší žáci14-150
Tararíková KarolínaStarší žáci13-150

01.06.2019: Mistrovství klubu 4.kolo asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-100
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Jančíková MonikaBenjamínci10-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Lekki OliverBenjamínci8-100
Ochman ŠimonStarší žáci13-100
Ochman VojtěchStarší žáci13-100
Ramík VojtěchMladší žáci12-100
Ramíková AndreaBenjamínci10-100
Ruprecht MatějBenjamínci9-100
Siuda AdamStarší žáci14-100

26.05.2019: ČP Bydžov

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jandek JakubStarší žáci13-40
Jurečková VendulaStarší žáci14-40
Kalenská BarboraDorost15-40
Kapsia VáclavDorost15-40
Kočí IvetaDorost153.703
Kubíček LuděkDorost173.854
Možíšová BarboraStarší žáci143.854
Demeterová AdélaStarší žáci144.132
Žálková MagdalénaStarší žáci134.30
Majdlochová NatálieStarší žáci147.251
Menšík OndřejStarší žáci137.251
Siuda AdamStarší žáci149.342

26.05.2019: Trenink Skalice 7

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Homolová TerezaBenjamínci9-50
Jež MartinBenjamínci9-50
Kubíček AntonínBenjamínci9-50
Kubíček LuděkDorost17-50
Kubíčková EliškaDorost16-50
Kubíčková KarolínaJunioři18-50
Lipina RichardStarší žáci13-50
Lipina RobertBenjamínci10-50
Menšík OndřejStarší žáci13-50
Patáčik LadislavBenjamínci8-50
Patáčik ZdeněkBenjamínci9-50
Weissman LukášMladší žáci11-50

26.05.2019: VC Karviná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Lekki OliverBenjamínci81.403

25.05.2019: MC Prostějov

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Šipula DominikMladší žáci12-40
Jančíková MonikaBenjamínci101.454
Ramíková AndreaBenjamínci101.352
Rusňák AdamBenjamínci101.403
Tragan OliverBenjamínci101.403
Jež MartinBenjamínci92.201
Ramík VojtěchMladší žáci123.352

18.05.2019: MT Kroměříž

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci121.403
Jančíková MonikaBenjamínci101.403
Ramíková AndreaBenjamínci101.403
Rusňák AdamBenjamínci101.403
Tragan OliverBenjamínci101.403
Ramík VojtěchMladší žáci122.1105
Jež MartinBenjamínci93.151

12.05.2019: MT Erfurt

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost155.954

12.05.2019: Trenink Skalice 5

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Karkoška OndřejMladší žáci11-50
Lipina RichardStarší žáci13-50
Lipina RobertBenjamínci10-50
Patáčik LadislavBenjamínci8-50
Patáčik ZdeněkBenjamínci9-50
Weissman LukášMladší žáci11-50

12.05.2019: Trenink Skalice 6

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Homolová TerezaBenjamínci9-50
Jež MartinBenjamínci9-50
Kubíček AntonínBenjamínci9-50
Kubíček LuděkDorost17-50
Kubíčková EliškaDorost16-50
Kubíčková KarolínaJunioři18-50
Lipina RichardStarší žáci13-50
Lipina RobertBenjamínci10-50
Menšík OndřejStarší žáci13-50
Patáčik LadislavBenjamínci8-50
Patáčik ZdeněkBenjamínci9-50
Weissman LukášMladší žáci11-50

11.05.2019: Krajský přebor žáci

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bernatík TadeášMladší žáci11-40
Franek RobinMladší žáci12-40
Gajda JanStarší žáci13-30
Jandek JakubStarší žáci13-40
Křivý PavelMladší žáci11-40
Kurka VilémMladší žáci11-40
Pollák JanMladší žáci12-40
Weissman LukášMladší žáci11-40
Majdlochová NatálieStarší žáci141.352
Možíšová BarboraStarší žáci141.352
Žídek AdamStarší žáci141.352
Bortel VojtěchMladší žáci112.201
Čermák VítMladší žáci122.201
Davídková AdélaMladší žáci122.201
Švrčková DenisaMladší žáci122.252
Tararíková KarolínaStarší žáci132.201
Typovská AnetaStarší žáci132.150
Žálková MagdalénaStarší žáci132.150
Bortel OndřejStarší žáci143.253
Jurečková VendulaStarší žáci143.202
Menšík OndřejStarší žáci133.202
Ramík VojtěchMladší žáci123.552
Danková AmálieMladší žáci114.30
Lipina RichardStarší žáci134.81
Gajda VojtěchMladší žáci115.30
Greszczuková MartinaStarší žáci135.30
Pěnkava PetrMladší žáci125.452
Karkoška OndřejMladší žáci117.251

11.05.2019: Krajský přebor žáci asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Gregušová SimonaJunioři18-150
Kapsia StanislavDorost15-150
Kapsia VáclavDorost15-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150

11.05.2019: Krajský přebor žáci asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-100
Davídková AdélaMladší žáci12-100
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Ochman AntonínBenjamínci10-100
Ochman KryštofBenjamínci8-100
Ochman MatyášDorost17-100
Ochman ŠimonStarší žáci13-100
Ochman VojtěchStarší žáci13-100
Pěnkava PetrMladší žáci12-100
Ramík VojtěchMladší žáci12-100

08.05.2019: Mistrovství klubu 3.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bernatíková NelaBenjamínci91.403
Čermák VítMladší žáci121.352
Davidková LucieBenjamínci51.352
Dobešová LucieBenjamínci91.403
Franek RobinMladší žáci121.403
Jančíková MonikaBenjamínci101.403
Janík TomášBenjamínci81.403
Klimánek TomášBenjamínci91.403
Křivá KarolínaBenjamínci81.403
Krpcová AnnaMladší žáci111.352
Kubíček AntonínBenjamínci91.403
Kubíček LuděkDorost171.352
Lipina RobertBenjamínci101.403
Možíšová BarboraStarší žáci141.403
Patáčik LadislavBenjamínci81.403
Ramík VojtěchMladší žáci121.352
Ramíková AndreaBenjamínci101.403
Rusňák AdamBenjamínci101.403
Stonišová KarolínaBenjamínci81.403
Strachotta PetrBenjamínci81.403
Svoboda TomášBenjamínci81.403
Švrčková DenisaMladší žáci121.301
Vojkovská KláraBenjamínci91.403
Danková AmálieMladší žáci112.252
Davídková AdélaMladší žáci122.201
Franek EduardMladší žáci112.201
Gola DominikBenjamínci102.252
Hlisnikovský OndřejBenjamínci72.201
Honěk JanBenjamínci82.252
Ivančevič NikolinaBenjamínci82.252
Jež MartinBenjamínci92.201
Jurečková VendulaStarší žáci142.252
Kochová KateřinaBenjamínci102.252
Kováč AdamBenjamínci102.252
Kovalčík ŠimonMladší žáci112.201
Křivý PavelMladší žáci112.252
Kubačák FrantišekBenjamínci92.252
Labuda BořekBenjamínci72.201
Navrátil ViktorBenjamínci82.252
Procházka OndřejBenjamínci72.252
Řezníček ŠimonBenjamínci92.252
Schenková MarieBenjamínci82.252
Šipula DominikMladší žáci122.201
Sobková BáraBenjamínci82.252
Weissman LukášMladší žáci112.252
Bařinová AliceBenjamínci93.151
Bártková JolanaBenjamínci103.151
Bernatík TadeášMladší žáci113.151
Chovanec JakubBenjamínci103.151
Dohnal DominikMladší žáci113.100
Gola PatrikBenjamínci83.100
Grejták KristiánMladší žáci113.151
Hoňková SáraBenjamínci103.151
Horák TomášBenjamínci73.100
Jandek JakubStarší žáci133.151
Klepáč JakubBenjamínci63.151
Kohut OliverBenjamínci103.151
Labudová MarikaBenjamínci93.151
Lekki OliverBenjamínci83.151
Lukeš AdamStarší žáci133.100
Matusík PetrBenjamínci93.100
Menšík OndřejStarší žáci133.100
Navrátil TiborBenjamínci73.100
Ovčačík HynekBenjamínci93.100
Pastorek JiříBenjamínci103.100
Patáčik ZdeněkBenjamínci93.151
Pěnkava PetrMladší žáci123.100
Pištěk JanBenjamínci83.100
Ramík RichardBenjamínci83.151
Rangel JanBenjamínci93.151
Rusínek VojtěchMladší žáci113.151
Škarabellová KarolínaBenjamínci103.151
Stonišová MarikaBenjamínci73.100
Tomanová IzabelaBenjamínci73.151
Tomanová NicolBenjamínci93.151
Typovská AnetaStarší žáci133.100
Typovská JuditaBenjamínci103.100
Vaculík JiříBenjamínci83.100
Vašut JanBenjamínci103.151
Velčovský JanBenjamínci103.100
Vlk JindřichMladší žáci123.100
Vrastyáková VeronikaBenjamínci103.100
Žálková MagdalénaStarší žáci133.100
Zboch AdamBenjamínci93.151
Zbochová AnetaBenjamínci73.151

08.05.2019: Mistrovství klubu 3.kolo Asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Franek RobinMladší žáci12-150
Gregušová SimonaJunioři18-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Lipina RichardStarší žáci13-150
Menšík OndřejStarší žáci13-150
Siuda AdamStarší žáci14-150
Žídek AdamStarší žáci14-150

08.05.2019: Mistrovství klubu 3.kolo asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-100
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Jančíková MonikaBenjamínci10-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Ramík VojtěchMladší žáci12-100
Ramíková AndreaBenjamínci10-100

08.05.2019: Rytíři nebes ukázky

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-10
Davídková AdélaMladší žáci12-10
Jež MartinBenjamínci9-10
Klepáč VáclavMladší žáci11-10
Kohut OliverBenjamínci10-10
Kubíček AntonínBenjamínci9-10
Ramík VojtěchMladší žáci12-10
Ramíková AndreaBenjamínci10-10
Siuda AdamStarší žáci14-10
Švrčková DenisaMladší žáci12-10
Weissman LukášMladší žáci11-10

08.05.2019: Trenink Skalice 4

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost15-50
Kubíček LuděkDorost17-50
Kubíčková EliškaDorost16-50
Kubíčková KarolínaJunioři18-50
Lipina RichardStarší žáci13-50
Lipina RobertBenjamínci10-50
Menšík OndřejStarší žáci13-50
Patáčik LadislavBenjamínci8-50
Patáčik ZdeněkBenjamínci9-50
Pěnkava PetrMladší žáci12-50
Tararíková KarolínaStarší žáci13-50
Velčovský JanBenjamínci10-50
Weissman LukášMladší žáci11-50

04.05.2019: Krajský přebor dorost

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost171.403
Kalenská BarboraDorost151.754
Kubíček LuděkDorost171.403
Kočí IvetaDorost152.452
Kapsia VáclavDorost154.30

04.05.2019: Krajský přebor junioři

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost151.454
Kisza KamilJunioři181.352
Kubíčková KarolínaJunioři181.352

28.04.2019: Mistrovství ČR

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíčková KarolínaJunioři183.953
Filipec ŠimonJunioři187.301

26.04.2019: Judo Camp Raškovice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártková JolanaBenjamínci10-150
Chovanec JakubBenjamínci10-150
Danková AmálieMladší žáci11-150
Davídková AdélaMladší žáci12-150
Dedková VanesaBenjamínci8-150
Dohnal DominikMladší žáci11-150
Esterka AlanBenjamínci6-150
Franek RobinMladší žáci12-150
Gregušová SimonaJunioři18-150
Gyudincová AdélaBenjamínci9-150
Hruška KryštofMladší žáci11-150
Jandek JakubStarší žáci13-150
Jež MartinBenjamínci9-150
Jurečková VendulaStarší žáci14-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kaniok TomášBenjamínci9-150
Kapsia StanislavDorost15-150
Kapsia VáclavDorost15-150
Karkoška OndřejMladší žáci11-150
Karkošková LadaBenjamínci9-150
Kisza KamilJunioři18-150
Klepáč JakubBenjamínci6-150
Klimánek TomášBenjamínci9-150
Kočí IvetaDorost15-150
Kohut OliverBenjamínci10-150
Koloušek JakubStarší žáci13-150
Křivý PavelMladší žáci11-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kurka VilémMladší žáci11-150
Labuda BořekBenjamínci7-150
Labudová MarikaBenjamínci9-150
Lekki OliverBenjamínci8-150
Menšík OndřejStarší žáci13-150
Možíšová BarboraStarší žáci14-150
Navrátil TiborBenjamínci7-150
Navrátil ViktorBenjamínci8-150
Ochman AntonínBenjamínci10-150
Ochman KryštofBenjamínci8-150
Papřok DanielBenjamínci9-150
Patáčik LadislavBenjamínci8-150
Patáčik ZdeněkBenjamínci9-150
Pollák JanMladší žáci12-150
Ramík VojtěchMladší žáci12-150
Ramíková AndreaBenjamínci10-150
Siuda AdamStarší žáci14-150
Škarabellová KarolínaBenjamínci10-150
Šnábl JanBenjamínci7-150
Stolínová AlžbětaBenjamínci8-150
Stolinová JulieBenjamínci10-150
Stonišová KarolínaBenjamínci8-150
Stonišová MarikaBenjamínci7-150
Strachotta PetrBenjamínci8-150
Švrčková DenisaMladší žáci12-150
Tomanová IzabelaBenjamínci7-150
Tomanová NicolBenjamínci9-150
Vaculík JiříBenjamínci8-150
Vančurová EvelínaBenjamínci9-150
Vašut JanBenjamínci10-150
Vlk JindřichMladší žáci12-150
Weissman LukášMladší žáci11-150
Žálková MagdalénaStarší žáci13-150

26.04.2019: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Labuda BořekBenjamínci7-00
Labudová MarikaBenjamínci9-00
Pešek OndřejBenjamínci5-00
Vaňěk MartinBenjamínci7-00

20.04.2019: Randori pod Lysou Horou

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davídková AdélaMladší žáci122.201
Gola PatrikBenjamínci81.403
Klepáč VáclavMladší žáci111.403
Ramík VojtěchMladší žáci121.352
Ramíková AndreaBenjamínci101.352
Rusňák AdamBenjamínci101.855
Stonišová KarolínaBenjamínci81.352
Tragan OliverBenjamínci101.403
Žálková MagdalénaStarší žáci131.352
Zbochová AnetaBenjamínci71.352
Honěk JanBenjamínci82.150
Juřicová GabrielaBenjamínci82.252
Juřicová ViktorieBenjamínci72.201
Kornel OndřejBenjamínci82.201
Kubíček AntonínBenjamínci92.252
Lipina RichardStarší žáci132.150
Menšík OndřejStarší žáci132.201
Možíšová BarboraStarší žáci142.150
Ondrušík VaclavBenjamínci72.201
Pěnkava PetrMladší žáci122.252
Stonišová MarikaBenjamínci72.201
Typovská AnetaStarší žáci132.150
Franek EduardMladší žáci113.151
Gola DominikBenjamínci103.352
Homolová TerezaBenjamínci93.100
Ivančevič NikolinaBenjamínci83.100
Jančíková MonikaBenjamínci103.151
Jež MartinBenjamínci93.151
Jurečková VendulaStarší žáci143.100
Kohut OliverBenjamínci103.453
Krpcová AnnaMladší žáci113.151
Kubíček LuděkDorost173.251
Kurka VilémMladší žáci113.151
Lipina RobertBenjamínci103.202
Ochman AntonínBenjamínci103.151
Pešek OndřejBenjamínci53.251
Ramík RichardBenjamínci83.100
Sváček VojtěchBenjamínci93.251
Švrčková DenisaMladší žáci123.100
Typovská JuditaBenjamínci103.100
Vaculík JiříBenjamínci83.352
Vančurová EvelínaBenjamínci93.151
Zboch AdamBenjamínci93.151
Bužek OskarBenjamínci104.30
Kovalčík ŠimonMladší žáci114.30
Pavlas DanielBenjamínci104.30
Pavlas TomášDorost174.81
Škarabellová KarolínaBenjamínci104.81
Vlk JindřichMladší žáci124.30
Dohnal DominikMladší žáci115.201
Kapsia VáclavDorost155.100
Kováč AdamBenjamínci105.100
Ruprecht MatějBenjamínci95.100
Strachotta PetrBenjamínci85.100

20.04.2019: Randori pod Lysou Horou asist.

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kapsia StanislavDorost15-150
Kapsia VáclavDorost15-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Menšík OndřejStarší žáci13-150
Ochman AntonínBenjamínci10-150

20.04.2019: Randori pod Lysou Horou asist. rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Jančíková MonikaBenjamínci10-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Ramík VojtěchMladší žáci12-100

20.04.2019: Trenink Skalice 3

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci9-50
Klepáč VáclavMladší žáci11-50
Kubíček AntonínBenjamínci9-50
Kubíček LuděkDorost17-50
Kubíčková KarolínaJunioři18-50
Lipina RichardStarší žáci13-50
Lipina RobertBenjamínci10-50
Menšík OndřejStarší žáci13-50

14.04.2019: Trenink Skalice 2

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jež MartinBenjamínci9-50
Kalenská BarboraDorost15-50
Klepáč VáclavMladší žáci11-50
Kubíček LuděkDorost17-50
Kubíčková EliškaDorost16-50
Kubíčková KarolínaJunioři18-50
Lipina RichardStarší žáci13-50
Lipina RobertBenjamínci10-50
Menšík OndřejStarší žáci13-50
Rusňák AdamBenjamínci10-50
Velčovský JanBenjamínci10-50
Weissman LukášMladší žáci11-50

13.04.2019: MT Bratislava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Pavlas TomášDorost173.352
Kapsia VáclavDorost154.100

13.04.2019: MVC Ostrava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci101.505
Jež MartinBenjamínci91.403
Možíšová BarboraStarší žáci141.403
Ramík VojtěchMladší žáci121.1104
Ramíková AndreaBenjamínci101.403
Rusňák AdamBenjamínci101.352
Gajda VojtěchMladší žáci112.201
Klepáč VáclavMladší žáci112.201
Křivá KarolínaBenjamínci82.201
Menšík OndřejStarší žáci132.303
Tragan OliverBenjamínci102.303
Davídková AdélaMladší žáci123.100
Kubíček AntonínBenjamínci93.202
Majdlochová NatálieStarší žáci143.151
Pollák JanMladší žáci123.703
Ruprecht MatějBenjamínci93.202
Švrčková DenisaMladší žáci123.151
Danková AmálieMladší žáci114.30
Tararíková KarolínaStarší žáci134.30
Franek EduardMladší žáci115.301
Křivý PavelMladší žáci115.452
Lipina RichardStarší žáci135.30
Lipina RobertBenjamínci105.30
Pěnkava PetrMladší žáci129.40
Weissman LukášMladší žáci119.191
Bernatík TadeášMladší žáci1112.40

07.04.2019: Vzdělávací seminář asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Butkov AdamStarší žáci14-200
Danková AmálieMladší žáci11-200
Davídková AdélaMladší žáci12-200
Franek RobinMladší žáci12-200
Fusek OndřejDorost15-200
Gajda JanStarší žáci13-200
Gajda VojtěchMladší žáci11-200
Hronek VojtěchDorost17-200
Hruška KryštofMladší žáci11-200
Jandek JakubStarší žáci13-200
Kalenská BarboraDorost15-200
Kapsia VáclavDorost15-200
Kisza KamilJunioři18-200
Klepáč VáclavMladší žáci11-200
Kočí IvetaDorost15-200
Kohut OliverBenjamínci10-200
Křivá KarolínaBenjamínci8-200
Křivý PavelMladší žáci11-200
Kubíček AntonínBenjamínci9-200
Kubíček LuděkDorost17-200
Kubíčková KarolínaJunioři18-200
Menšík OndřejStarší žáci13-200
Možíšová BarboraStarší žáci14-200
Pastorek JiříBenjamínci10-200
Pavlas TomášDorost17-200
Ramík VojtěchMladší žáci12-200
Ruprecht MatějBenjamínci9-200
Rusňák AdamBenjamínci10-200
Siuda AdamStarší žáci14-200
Švrčková DenisaMladší žáci12-200
Weissman LukášMladší žáci11-200

07.04.2019: Vzdělávací seminář účast

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bařinová AliceBenjamínci9-100
Bártková JolanaBenjamínci10-100
Bernatík TadeášMladší žáci11-100
Bernatíková NelaBenjamínci9-100
Chovanec JakubBenjamínci10-100
Dedková VanesaBenjamínci8-100
Dobešová LucieBenjamínci9-100
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Esterka AlexMladší žáci12-100
Frolo DominikBenjamínci8-100
Gilarová BáraBenjamínci10-100
Greszczuková LucieBenjamínci9-100
Horák TomášBenjamínci7-100
Hrtoňova TerezaBenjamínci9-100
Ivančevič NikolinaBenjamínci8-100
Jančíková MonikaBenjamínci10-100
Janík TomášBenjamínci8-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Jurečková VendulaStarší žáci14-100
Kaniok TomášBenjamínci9-100
Kanioková AdélaBenjamínci7-100
Kochová KateřinaBenjamínci10-100
Krpcová AnnaMladší žáci11-100
Kubačák FrantišekBenjamínci9-100
Ledererová ValerieMladší žáci11-100
Lipina RichardStarší žáci13-100
Lipina RobertBenjamínci10-100
Maňhal KoniášMladší žáci12-100
Maňhal OziášBenjamínci10-100
Mitura LukasJunioři18-100
Navrátil TiborBenjamínci7-100
Navrátil ViktorBenjamínci8-100
Pastor AntonínBenjamínci8-100
Pavlas DanielBenjamínci10-100
Ramíková AndreaBenjamínci10-100
Řezníček ŠimonBenjamínci9-100
Řezníčková EmaBenjamínci-100
Rusínek VojtěchMladší žáci11-100
Ševčík VojtěchStarší žáci13-100
Šimík ZdeněkMladší žáci11-100
Šnábl JanBenjamínci7-100
Štěpán DzubaBenjamínci10-100
Stonišová DominikaBenjamínci5-100
Stonišová KarolínaBenjamínci8-100
Stonišová MarikaBenjamínci7-100
Strachotta PetrBenjamínci8-100
Tragan OliverBenjamínci10-100
Velčovský JanBenjamínci10-100
Vlk JindřichMladší žáci12-100

06.04.2019: MC Karviná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Tragan OliverBenjamínci101.454
Davídková AdélaMladší žáci122.252
Jež MartinBenjamínci92.252

06.04.2019: Trenink Skalice 1

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost15-50
Klepáč VáclavMladší žáci11-50
Kubíček LuděkDorost17-50
Kubíčková EliškaDorost16-50
Kubíčková KarolínaJunioři18-50
Kurka VilémMladší žáci11-50
Menšík OndřejStarší žáci13-50
Pěnkava PetrMladší žáci12-50
Ramík VojtěchMladší žáci12-50
Rusňák AdamBenjamínci10-50
Strachotta PetrBenjamínci8-50
Velčovský JanBenjamínci10-50
Weissman LukášMladší žáci11-50

25.03.2019: Vítáme nového uživatele!

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Čuda JakubBenjamínci8-00
Honzák TomášBenjamínci7-00
Ivančevič NikolinaBenjamínci8-00
Klose AlbertBenjamínci9-00
Kováč AdamBenjamínci10-00
Ondrušík VaclavBenjamínci7-00
Stolínová AlžbětaBenjamínci8-00

24.03.2019: Mistrovství klubu 2.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártková JolanaBenjamínci101.403
Dobešová LucieBenjamínci91.352
Gola DominikBenjamínci101.352
Greszczuková MartinaStarší žáci131.403
Jančíková MonikaBenjamínci101.403
Jandek JakubStarší žáci131.403
Janík TomášBenjamínci81.403
Jež MartinBenjamínci91.403
Juřicová GabrielaBenjamínci81.352
Kanioková AdélaBenjamínci71.352
Klose AlbertBenjamínci91.403
Kornel OndřejBenjamínci81.403
Křivá KarolínaBenjamínci81.403
Matzner PavelBenjamínci101.403
Možíšová BarboraStarší žáci141.403
Ochman AntonínBenjamínci101.403
Ochman MatyášDorost171.301
Pavlas DanielBenjamínci101.352
Pěnkava PetrMladší žáci121.403
Rangel JanBenjamínci91.352
Rusňák AdamBenjamínci101.403
Strachotta PetrBenjamínci81.352
Tararíková KarolínaStarší žáci131.301
Tragan OliverBenjamínci101.403
Typovská AnetaStarší žáci131.352
Vaculík JiříBenjamínci81.352
Vančurová EvelínaBenjamínci91.403
Vojkovská KláraBenjamínci91.403
Žálková MagdalénaStarší žáci131.301
Bernatíková NelaBenjamínci92.252
Čaplygin KonstantinBenjamínci72.201
Chovanec JakubBenjamínci102.201
Danková AmálieMladší žáci112.150
Dedková VanesaBenjamínci82.252
Franek EduardMladší žáci112.252
Gilarová BáraBenjamínci102.252
Greszczuková LucieBenjamínci92.201
Honěk JanBenjamínci82.201
Hoňková SáraBenjamínci102.252
Juřicová ViktorieBenjamínci72.252
Karkošková LadaBenjamínci92.252
Klimánek TomášBenjamínci92.252
Kurka VilémMladší žáci112.252
Lukeš AdamStarší žáci132.252
Maňhal KoniášMladší žáci122.150
Ochman ŠimonStarší žáci132.252
Ochman VojtěchStarší žáci132.150
Pištěk JanBenjamínci82.252
Ramík VojtěchMladší žáci122.252
Ruprecht MatějBenjamínci92.252
Stolinová JulieBenjamínci102.252
Stonišová MarikaBenjamínci72.252
Švrčková DenisaMladší žáci122.252
Tararíková SofieBenjamínci82.201
Vašut JanBenjamínci102.252
Velčovský JanBenjamínci102.252
Weissman LukášMladší žáci112.252
Zboch AdamBenjamínci92.252
Zbochová AnetaBenjamínci72.201
Bařinová AliceBenjamínci93.151
Bernatík TadeášMladší žáci113.151
Čermák VítMladší žáci123.100
Čuda JakubBenjamínci83.202
Davídková AdélaMladší žáci123.151
Dohnal DominikMladší žáci113.100
Esterka AlexMladší žáci123.151
Franek RobinMladší žáci123.100
Gola PatrikBenjamínci83.100
Gurník VáclavMladší žáci113.151
Hampl MartinMladší žáci113.100
Hlisnikovský OndřejBenjamínci73.100
Homolová TerezaBenjamínci93.100
Horák TomášBenjamínci73.151
Ivančevič NikolinaBenjamínci83.151
Jurečková VendulaStarší žáci143.100
Kaniok TomášBenjamínci93.100
Karkoška OndřejMladší žáci113.151
Klepáč VáclavMladší žáci113.151
Kochová KateřinaBenjamínci103.100
Kohut OliverBenjamínci103.151
Kováč AdamBenjamínci103.151
Křivý PavelMladší žáci113.151
Kubačák FrantišekBenjamínci93.100
Kubíček AntonínBenjamínci93.100
Kujevský FrantišekBenjamínci93.100
Lekki OliverBenjamínci83.151
Maňhal OziášBenjamínci103.100
Pastorek JiříBenjamínci103.151
Patáčik LadislavBenjamínci83.151
Pollák JanMladší žáci123.151
Ramíková AndreaBenjamínci103.151
Řezníček ŠimonBenjamínci93.100
Schenková MarieBenjamínci83.151
Šimík ZdeněkMladší žáci113.202
Škarabellová KarolínaBenjamínci103.151
Stolínová AlžbětaBenjamínci83.100
Svoboda TomášBenjamínci83.151
Tomanová NicolBenjamínci93.100
Typovská JuditaBenjamínci103.100
Urbánek JakubBenjamínci83.100
Vrastyáková VeronikaBenjamínci103.100

24.03.2019: Mistrovství klubu 2.kolo asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Fusek OndřejDorost15-150
Gregušová SimonaJunioři18-150
Hronek VojtěchDorost17-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kapsia StanislavDorost15-150
Kapsia VáclavDorost15-150
Kočí IvetaDorost15-150
Koloušek JakubStarší žáci13-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Lekki OliverBenjamínci8-150
Ochman MatyášDorost17-150
Ochman VojtěchStarší žáci13-150
Pavlas TomášDorost17-150
Ramík VojtěchMladší žáci12-150
Žídek AdamStarší žáci14-150

24.03.2019: Mistrovství klubu 2.kolo asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-100
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Franek RobinMladší žáci12-100
Jančíková MonikaBenjamínci10-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Jurečková VendulaStarší žáci14-100
Lipina RichardStarší žáci13-100
Ochman AntonínBenjamínci10-100
Ochman ŠimonStarší žáci13-100
Pastorek JiříBenjamínci10-100
Pollák JanMladší žáci12-100
Ramíková AndreaBenjamínci10-100
Zbochová AnetaBenjamínci7-100

24.03.2019: Mistrovství klubu 2.kolo GYM

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Davidková LucieBenjamínci5-150
Klepáč JakubBenjamínci6-150
Labuda BořekBenjamínci7-150
Labudová MarikaBenjamínci9-150
Pačísková DenisaBenjamínci7-150
Ruprechtová IzabelaBenjamínci7-150
Stonišová DominikaBenjamínci5-150
Typovský KryštofBenjamínci6-150
Vaňěk MartinBenjamínci7-150

17.03.2019: ČP Jablonec

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bortel VojtěchMladší žáci11-40
Jandek JakubStarší žáci13-40
Jurečková VendulaStarší žáci14-40
Kapsia VáclavDorost15-40
Kubíček LuděkDorost17-40
Menšík OndřejStarší žáci13-40
Pavlas TomášDorost17-40
Tararíková KarolínaStarší žáci13-40
Kubíčková KarolínaJunioři181.953
Možíšová BarboraStarší žáci142.803
Hronek VojtěchDorost175.452
Kalenská BarboraDorost155.754
Siuda AdamStarší žáci147.704
Bortel OndřejStarší žáci149.342

17.03.2019: ČP Jablonec opakovaný start

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost152.351

10.03.2019: MC Martin

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost151.1255
Kapsia StanislavDorost153.251
Kapsia VáclavDorost155.100

09.03.2019: Slezský pohár Opava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci101.352
Křivá KarolínaBenjamínci81.352
Ramík VojtěchMladší žáci121.754
Siuda AdamStarší žáci141.352
Tragan OliverBenjamínci101.855
Bortel OndřejStarší žáci142.652
Danková AmálieMladší žáci112.201
Klepáč VáclavMladší žáci112.201
Pollák JanMladší žáci122.553
Švrčková DenisaMladší žáci122.252
Gajda VojtěchMladší žáci113.352
Davídková AdélaMladší žáci124.81
Bortel VojtěchMladší žáci115.452
Jež MartinBenjamínci95.201
Křivý PavelMladší žáci115.201
Kubíček AntonínBenjamínci95.452
Karkoška OndřejMladší žáci117.251
Weissman LukášMladší žáci117.251
Bernatík TadeášMladší žáci1112.40
Pěnkava PetrMladší žáci1212.40
Rusňák AdamBenjamínci1012.40

02.03.2019: Raškovice Euroregion

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Dohnal DominikMladší žáci11-40
Jančíková MonikaBenjamínci101.855
Kalenská BarboraDorost151.352
Kubíček LuděkDorost171.754
Ramík VojtěchMladší žáci121.953
Ramíková AndreaBenjamínci101.454
Rusňák AdamBenjamínci101.754
Stonišová KarolínaBenjamínci81.454
Tararíková KarolínaStarší žáci131.352
Bortel OndřejStarší žáci142.252
Greszczuková MartinaStarší žáci132.201
Jandek JakubStarší žáci132.150
Jež MartinBenjamínci92.303
Kohut OliverBenjamínci102.654
Lipina RichardStarší žáci132.150
Menšík OndřejStarší žáci132.201
Možíšová BarboraStarší žáci142.201
Pavlas TomášDorost172.252
Siuda AdamStarší žáci142.252
Sobková BáraBenjamínci82.201
Švrčková DenisaMladší žáci122.252
Danková AmálieMladší žáci113.151
Davídková AdélaMladší žáci123.100
Gajda VojtěchMladší žáci113.151
Gola DominikBenjamínci103.352
Gola PatrikBenjamínci83.100
Jurečková VendulaStarší žáci143.100
Kapsia StanislavDorost153.151
Kapsia VáclavDorost153.352
Kočí IvetaDorost153.151
Kubíček AntonínBenjamínci93.202
Pastorek JiříBenjamínci103.352
Pištěk JanBenjamínci83.100
Pollák JanMladší žáci123.352
Ruprecht MatějBenjamínci93.352
Tragan OliverBenjamínci103.352
Vlk JindřichMladší žáci123.251
Žálková MagdalénaStarší žáci133.100
Lipina RobertBenjamínci104.30
Franek RobinMladší žáci125.452
Gajda JanStarší žáci135.100
Gyudincová AdélaBenjamínci95.30
Šimík ZdeněkMladší žáci115.100
Škarabellová KarolínaBenjamínci105.30
Bernatík TadeášMladší žáci117.251
Karkoška OndřejMladší žáci119.40
Křivý PavelMladší žáci119.40
Weissman LukášMladší žáci119.40

02.03.2019: Raškovice Euroregion asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Gregušová SimonaJunioři18-150
Hronek VojtěchDorost17-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kapsia StanislavDorost15-150
Kapsia VáclavDorost15-150
Kisza KamilJunioři18-150
Kočí IvetaDorost15-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Menšík OndřejStarší žáci13-150
Pavlas DanielBenjamínci10-150
Ramík VojtěchMladší žáci12-150
Siuda AdamStarší žáci14-150
Weissman LukášMladší žáci11-150

02.03.2019: Raškovice Euroregion asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-100
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Franek RobinMladší žáci12-100
Jančíková MonikaBenjamínci10-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Pištěk JanBenjamínci8-100
Pollák JanMladší žáci12-100
Ramíková AndreaBenjamínci10-100
Siuda AdamStarší žáci14-100

24.02.2019: ČP Ostrava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bortel VojtěchMladší žáci11-40
Franek RobinMladší žáci12-40
Jandek JakubStarší žáci13-191
Jurečková VendulaStarší žáci14-40
Kapsia StanislavDorost15-40
Kapsia VáclavDorost15-40
Karkoška OndřejMladší žáci11-40
Kočí IvetaDorost15-40
Kubíček LuděkDorost17-191
Pavlas TomášDorost17-40
Ramík VojtěchMladší žáci12-40
Siuda AdamStarší žáci14-40
Švrčková DenisaMladší žáci12-40
Weissman LukášMladší žáci11-40
Žálková MagdalénaStarší žáci13-40
Žídek AdamStarší žáci14-40
Menšík OndřejStarší žáci131.1104
Kubíčková KarolínaJunioři182.803
Mecová VendulaDorost163.703
Sláma OndřejDorost163.1005
Hronek VojtěchDorost175.603
Kalenská BarboraDorost155.452
Davídková AdélaMladší žáci1212.40

16.02.2019: MC Banská Bystrica

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Ramík VojtěchMladší žáci12-342
Ramíková AndreaBenjamínci10-40
Rusňák AdamBenjamínci101.1255
Jančíková MonikaBenjamínci102.452

10.02.2019: Camp Olomouc

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost15-50
Kubíčková KarolínaJunioři18-50

10.02.2019: Pohár nadějí Olomouc

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kapsia StanislavDorost15-40
Pavlas TomášDorost17-40
Hronek VojtěchDorost174.302
Kalenská BarboraDorost157.402
Kubíček LuděkDorost177.251
Sláma OndřejDorost167.402

10.02.2019: Testy JUDO Ostrava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Menšík OndřejStarší žáci13-50

09.02.2019: MC Karviná

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci101.352
Klepáč VáclavMladší žáci111.352
Kubíček AntonínBenjamínci91.352
Ramíková AndreaBenjamínci101.403
Rusňák AdamBenjamínci101.454
Jež MartinBenjamínci92.252
Ruprecht MatějBenjamínci92.303
Tragan OliverBenjamínci102.252
Pastorek JiříBenjamínci103.151

03.02.2019: Dorostenecká liga Ostrava

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost171.754
Sláma OndřejDorost161.451
Kubíček LuděkDorost174.302

02.02.2019: MC Žlina

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Rusňák AdamBenjamínci101.754
Ruprecht MatějBenjamínci93.352

02.02.2019: Ukázky ples Malenovice

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost17-150
Jež MartinBenjamínci9-150
Kubíček AntonínBenjamínci9-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Pollák JanMladší žáci12-150
Siuda AdamStarší žáci14-150

26.01.2019: Mistrovství klubu 1.kolo

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Bártková JolanaBenjamínci101.403
Čermák VítMladší žáci121.403
Danková AmálieMladší žáci111.403
Dobešová LucieBenjamínci91.454
Franek EduardMladší žáci111.403
Jančíková MonikaBenjamínci101.301
Jandek JakubStarší žáci131.403
Janík TomášBenjamínci81.403
Juřicová GabrielaBenjamínci81.403
Kapsia VáclavDorost151.403
Kohut OliverBenjamínci101.403
Křivý PavelMladší žáci111.403
Lekki OliverBenjamínci81.301
Majdlochová NatálieStarší žáci141.352
Možíšová BarboraStarší žáci141.403
Pištěk JanBenjamínci81.403
Ramíková AndreaBenjamínci101.352
Rangel JanBenjamínci91.352
Rusínek VojtěchMladší žáci111.403
Rusňák AdamBenjamínci101.352
Schenková MarieBenjamínci81.403
Ševčík VojtěchStarší žáci131.403
Tararíková SofieBenjamínci81.403
Vaculík JiříBenjamínci81.403
Vančurová EvelínaBenjamínci91.403
Vašut JanBenjamínci101.403
Bernatík TadeášMladší žáci112.252
Bernatíková NelaBenjamínci92.252
Bužek OskarBenjamínci102.252
Gola DominikBenjamínci102.150
Greszczuková LucieBenjamínci92.303
Hoňková SáraBenjamínci102.252
Jež MartinBenjamínci92.252
Klepáč VáclavMladší žáci112.252
Klose AlbertBenjamínci92.252
Křivá KarolínaBenjamínci82.201
Krpcová AnnaMladší žáci112.252
Lipina RichardStarší žáci132.201
Lipina RobertBenjamínci102.252
Mališ DavidStarší žáci132.201
Matusík PetrBenjamínci92.252
Menšík OndřejStarší žáci132.201
Ochman AntonínBenjamínci102.252
Ochman KryštofBenjamínci82.252
Ochman ŠimonStarší žáci132.252
Procházka OndřejBenjamínci72.252
Ramík VojtěchMladší žáci122.201
Ruprecht MatějBenjamínci92.252
Šnábl JanBenjamínci72.252
Sobková BáraBenjamínci82.252
Svoboda TomášBenjamínci82.252
Švrčková DenisaMladší žáci122.252
Tragan OliverBenjamínci102.201
Vojkovská KláraBenjamínci92.252
Zboch AdamBenjamínci92.252
Bařinová AliceBenjamínci93.151
Čaplygin KonstantinBenjamínci73.151
Chovanec JakubBenjamínci103.151
Davídková AdélaMladší žáci123.100
Galda TimonBenjamínci83.151
Gurník VáclavMladší žáci113.100
Hlisnikovský OndřejBenjamínci73.100
Honěk JanBenjamínci83.151
Honzák TomášBenjamínci73.100
Hrtoňova TerezaBenjamínci93.100
Hruška KryštofMladší žáci113.100
Jurečková VendulaStarší žáci143.151
Juřica MatějBenjamínci103.100
Juřicová ViktorieBenjamínci73.151
Kapsia StanislavDorost153.151
Karkoška OndřejMladší žáci113.100
Karkošková LadaBenjamínci93.151
Klimánek TomášBenjamínci93.100
Kochová KateřinaBenjamínci103.151
Kubíček AntonínBenjamínci93.100
Kurka VilémMladší žáci113.100
Kyzek JakubBenjamínci103.151
Lukeš AdamStarší žáci133.151
Maňhal KoniášMladší žáci123.100
Maňhal OziášBenjamínci103.100
Matzner PavelBenjamínci103.151
Ochman MatyášDorost173.151
Ondrušík VaclavBenjamínci73.151
Pastor AntonínBenjamínci83.100
Pastorek JiříBenjamínci103.151
Pastorová BarboraMladší žáci123.151
Patáčik LadislavBenjamínci83.151
Pavlas DanielBenjamínci103.100
Řezníček ŠimonBenjamínci93.100
Řezníčková EmaBenjamínci3.100
Šimík ZdeněkMladší žáci113.100
Stolinová JulieBenjamínci103.100
Surmová EmaBenjamínci103.100
Toth MartinBenjamínci93.151
Typovská AnetaStarší žáci133.100
Typovská JuditaBenjamínci103.151
Vlk JindřichMladší žáci123.151
Weissman LukášMladší žáci113.151
Žálková MagdalénaStarší žáci133.151
Zbochová AnetaBenjamínci73.202

26.01.2019: Mistrovství klubu 1.kolo asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášDorost15-150
Gregušová SimonaJunioři18-150
Hronek VojtěchDorost17-150
Jurečková VendulaStarší žáci14-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kapsia StanislavDorost15-150
Kapsia VáclavDorost15-150
Kisza KamilJunioři18-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Mecová VendulaDorost16-150
Menšík OndřejStarší žáci13-150
Ochman MatyášDorost17-150
Pavlas TomášDorost17-150
Siuda AdamStarší žáci14-150
Žídek AdamStarší žáci14-150

26.01.2019: Mistrovství klubu 1.kolo asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-100
Franek RobinMladší žáci12-100
Jančíková MonikaBenjamínci10-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Lekki OliverBenjamínci8-100
Ochman AntonínBenjamínci10-100
Ochman MatyášDorost17-100
Pastorek JiříBenjamínci10-100
Ramík VojtěchMladší žáci12-100
Siuda AdamStarší žáci14-100
Zbochová AnetaBenjamínci7-100

19.01.2019: Dorostenecká liga Prostějov

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kubíček LuděkDorost172.452

19.01.2019: VC Česká Třebová

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-40
Davídková AdélaMladší žáci12-40
Kapsia StanislavDorost15-40
Kapsia VáclavDorost15-40
Jančíková MonikaBenjamínci101.653
Ramík VojtěchMladší žáci121.1104
Ramíková AndreaBenjamínci101.754
Rusňák AdamBenjamínci101.855
Bortel OndřejStarší žáci143.1005
Kalenská BarboraDorost153.552
Kočí IvetaDorost155.301

12.01.2019: Bielsko-Biała

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Jančíková MonikaBenjamínci10-493
Ramík VojtěchMladší žáci12-342
Ramíková AndreaBenjamínci10-191
Rusňák AdamBenjamínci10-191

12.01.2019: Ples pomocníci

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Hronek VojtěchDorost17-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Mecová VendulaDorost16-150

12.01.2019: Ples pomocníci R

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Ramík VojtěchMladší žáci12-100
Ramíková AndreaBenjamínci10-100
Siuda AdamStarší žáci14-100
Weissman LukášMladší žáci11-100

02.01.2019: Pohár starosty Dobré 2018

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Dostál OndřejBenjamínci8-40
Burkot TobiášDorost151.754
Davídková AdélaMladší žáci121.352
Jančíková MonikaBenjamínci101.754
Kalenská BarboraDorost151.552
Klepáč VáclavMladší žáci111.352
Kubíček LuděkDorost171.552
Kubíčková EliškaDorost161.352
Lekki OliverBenjamínci81.653
Menšík OndřejStarší žáci131.653
Pavlas TomášDorost171.352
Rusňák AdamBenjamínci101.855
Sobková BáraBenjamínci81.352
Švrčková DenisaMladší žáci121.352
Tragan OliverBenjamínci101.352
Danková AmálieMladší žáci112.452
Jež MartinBenjamínci92.452
Kapsia StanislavDorost152.150
Kurka VilémMladší žáci112.452
Majdlochová NatálieStarší žáci142.351
Ochman MatyášDorost172.351
Ramík VojtěchMladší žáci122.150
Ramíková AndreaBenjamínci102.150
Siuda AdamStarší žáci142.553
Vaculík JiříBenjamínci82.150
Žálková MagdalénaStarší žáci132.351
Dohnal DominikMladší žáci113.251
Gajda JanStarší žáci133.352
Gajda VojtěchMladší žáci113.151
Kapsia VáclavDorost153.251
Kubíček AntonínBenjamínci93.251
Mitura LukasJunioři183.150
Možíšová BarboraStarší žáci143.251
Pastorová BarboraMladší žáci123.150
Pěnkava PetrMladší žáci123.251
Ruprecht MatějBenjamínci93.453
Tararíková SofieBenjamínci83.150
Typovská AnetaStarší žáci133.150
Bártková JolanaBenjamínci104.100
Gurník VáclavMladší žáci114.201
Jurečková VendulaStarší žáci144.100
Křivá KarolínaBenjamínci84.100
Ochman ŠimonStarší žáci134.201
Pavlas DanielBenjamínci104.100
Šimík ZdeněkMladší žáci114.201
Pastorek JiříBenjamínci105.100
Carbol VítMladší žáci117.141
Franek RobinMladší žáci127.40
Kohut OliverBenjamínci107.141
Stonišová KarolínaBenjamínci87.40
Weissman LukášMladší žáci117.141

02.01.2019: Pohár starosty Dobré 2018 Asistence

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Burkot TobiášDorost15-150
Gregušová SimonaJunioři18-150
Hronek VojtěchDorost17-150
Jurečková VendulaStarší žáci14-150
Kalenská BarboraDorost15-150
Kapsia StanislavDorost15-150
Kapsia VáclavDorost15-150
Kisza KamilJunioři18-150
Kubíček LuděkDorost17-150
Kubíčková EliškaDorost16-150
Kubíčková KarolínaJunioři18-150
Mecová VendulaDorost16-150
Menšík OndřejStarší žáci13-150
Ochman MatyášDorost17-150
Pavlas TomášDorost17-150
Siuda AdamStarší žáci14-150
Žídek AdamStarší žáci14-150

02.01.2019: Pohár starosty Dobré 2018 Asistence rodiče

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieMladší žáci11-100
Davídková AdélaMladší žáci12-100
Dohnal DominikMladší žáci11-100
Franek RobinMladší žáci12-100
Jančíková MonikaBenjamínci10-100
Jež MartinBenjamínci9-100
Kohut OliverBenjamínci10-100
Ochman ŠimonStarší žáci13-100
Ramík VojtěchMladší žáci12-100
Siuda AdamStarší žáci14-100
Švrčková DenisaMladší žáci12-100

02.01.2019: Pohár starosty Dobré 2018 opakovaný start

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Kalenská BarboraDorost152.150

28.12.2018: Sportovní den

JménoKategorieVěkUmístěníBodyVýhry
Danková AmálieBenjamínci10-50
Davídková AdélaMladší žáci11-50
Dohnal DominikBenjamínci10-50
Filipec ŠimonDorost17-50
Franek RobinMladší žáci11-50
Gola DominikBenjamínci9-50
Gola PatrikBenjamínci7-50
Gregušová SimonaDorost17-50
Hronek VojtěchDorost16-50
Jančíková MonikaBenjamínci9-50
Jež MartinBenjamínci8-50
Kapsia StanislavStarší žáci14-50
Kapsia VáclavStarší žáci14-50
Kisza KamilDorost17-50
Klepáč VáclavBenjamínci10-50
Kochová KateřinaBenjamínci9-50
Kohut OliverBenjamínci9-50
Koloušek FilipDorost16-50
Kornel OndřejBenjamínci7-50
Kubíček AntonínBenjamínci8-50
Kubíček LuděkDorost16-50
Kubíčková EliškaDorost15-50
Kubíčková KarolínaDorost17-50
Lekki OliverBenjamínci7-50
Majdlochová JustýnaBenjamínci6-50
Majdlochová NatálieStarší žáci13-50
Mecová VendulaDorost15-50
Ochman AntonínBenjamínci9-50
Ochman KryštofBenjamínci7-50
Ochman MatyášDorost16-50
Ochman ŠimonMladší žáci12-50
Ochman VojtěchMladší žáci12-50
Pastor AntonínBenjamínci7-50
Pastorová BarboraMladší žáci11-50
Pollák JanMladší žáci11-50
Ramík VojtěchMladší žáci11-50
Ramíková AndreaBenjamínci9-50
Rangel JanBenjamínci8-50
Řezníček ŠimonBenjamínci8-50
Řezníčková EmaBenjamínci-50
Rusňák AdamBenjamínci9-50
Sláma OndřejDorost15-50
Velčovský JanBenjamínci9-50
Žálková MagdalénaMladší žáci12-50

Kalendář akcí

<< Prosinec 2019 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6
  915
16171819202122
232425262829
3031     

Sponzoři

Banner
Banner
Banner
Banner

SKP na facebooku