judo SKP
Klub Tabulky s kategoriemi
Array ( ) -- Array --
Základna:   Rok:
Pořadí Jméno Kategorie Body Zápasů Výhry Úspěšnost Výkonnost Aktivita BodyNA

Benjamínci

1.Jančíková MonikaBenjamínci199121083.3%131.30199
2.Rusňák AdamBenjamínci189121191.7%139.70189
3.Ramíková AndreaBenjamínci1199555.6%91.60119
4.Jež MartinBenjamínci653266.7%78.7065
5.Lekki OliverBenjamínci6533100.0%112.0065
6.Ruprecht MatějBenjamínci454375.0%91.0045
7.Tragan OliverBenjamínci3522100.0%108.0035
8.Sobková BáraBenjamínci3522100.0%108.0035
9.Kubíček AntonínBenjamínci253133.3%45.3025
10.Kohut OliverBenjamínci243133.3%45.3024
11.Vaculík JiříBenjamínci15200.0%8.0015
12.Tararíková SofieBenjamínci15300.0%12.0015
13.Křivá KarolínaBenjamínci10300.0%12.0010
14.Bártková JolanaBenjamínci10400.0%16.0010
15.Pavlas DanielBenjamínci10300.0%12.0010
16.Pastorek JiříBenjamínci10500.0%20.0010
17.Stonišová KarolínaBenjamínci4300.0%12.004
18.Dostál OndřejBenjamínci4000.0%0.004

Mladší žáci

1.Ramík VojtěchMladší žáci1799666.7%102.70179
2.Danková AmálieMladší žáci595240.0%60.0059
3.Davídková AdélaMladší žáci494250.0%66.0049
4.Dohnal DominikMladší žáci454125.0%41.0045
5.Kurka VilémMladší žáci453266.7%78.7045
6.Švrčková DenisaMladší žáci4522100.0%108.0045
7.Klepáč VáclavMladší žáci3522100.0%108.0035
8.Žálková MagdalénaMladší žáci352150.0%58.0035
9.Pěnkava PetrMladší žáci254125.0%41.0025
10.Weissman LukášMladší žáci243133.3%45.3024
11.Gurník VáclavMladší žáci203133.3%45.3020
12.Šimík ZdeněkMladší žáci204125.0%41.0020
13.Gajda VojtěchMladší žáci153133.3%45.3015
14.Pastorová BarboraMladší žáci15200.0%8.0015
15.Carbol VítMladší žáci143133.3%45.3014
16.Franek RobinMladší žáci14200.0%8.0014

Starší žáci

1.Bortel OndřejStarší žáci1006583.3%107.30100
2.Siuda AdamStarší žáci904375.0%91.01575
3.Menšík OndřejStarší žáci8033100.0%112.01565
4.Majdlochová NatálieStarší žáci352150.0%58.0035
5.Gajda JanStarší žáci354250.0%66.0035
6.Ochman ŠimonStarší žáci304125.0%41.0030
7.Možíšová BarboraStarší žáci253133.3%45.3025
8.Jurečková VendulaStarší žáci25300.0%12.01510
9.Žídek AdamStarší žáci15000.0%0.0150
10.Typovská AnetaStarší žáci15200.0%8.0015

Dorost

1.Kalenská BarboraDorost1407457.1%85.115125
2.Burkot TobiášDorost9044100.0%116.01575
3.Kubíčková EliškaDorost6522100.0%108.03035
4.Kapsia VáclavDorost445120.0%40.01529
5.Kapsia StanislavDorost34300.0%12.01519
6.Mecová VendulaDorost30000.0%0.0300
7.Kočí IvetaDorost303133.3%45.3030
8.Kubíček LuděkDorost1305480.0%100.030100
9.Ochman MatyášDorost502150.0%58.01535
10.Pavlas TomášDorost5022100.0%108.01535
11.Hronek VojtěchDorost30000.0%0.0300

Junioři

1.Kubíčková KarolínaJunioři30000.0%0.0300
2.Gregušová SimonaJunioři15000.0%0.0150
3.Kisza KamilJunioři15000.0%0.0150
4.Mitura LukasJunioři15200.0%8.0015

Kalendář akcí

<< Únor 2019 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  3
  4  5  6  7  810
111213141516
212224
25262728   

Sponzoři

Banner
Banner
Banner
Banner

SKP na facebooku